Pivovary Lobkowicz

Vyjádři svůj názor v půlitrech:

fax:

Rosťa

neděle, 6. září 2015
13:20

Rosťa

jiri.kana: Nejdřív zavřou Klášter? Osvědčilo se jim to už v té zemi v horách na jihu...

Roman Holoubek

neděle, 6. září 2015
20:27

Roman Holoubek

Rosťa: :D Jirka i Rosťa - oba jste mne rozesmáli - díky.

Roman Holoubek

neděle, 6. září 2015
20:26

Roman Holoubek

jiri.kana: :D :D

jiri.kana

neděle, 6. září 2015
20:30

jiri.kana

Roman Holoubek:Rosťa uhodil hříbeček na lahvičku.

Milan Jirků

úterý, 17. listopad 2009
22:28

Ze skupiny KBT mám hodně smíšené pocity, do jedněch pivovarů cpou peníze horem dolem a třeba na Klášter se totálně vykašlali.A to na starých webovkách se oba ředitelé chvástali jak pivovaru pomohou, nutno dodat asi do hrobu!Zřejmě se na jejich kvalitní práci nemohl dívat ani jejich bývalý zaměstnavatel a dal jim vale, ale zřejmě s dosti výtečným hodnocením, protože to, co předvádí v pivovaru Klášter, je tragédie! Pivovar ztrácí jednu hospodu za druhou a to se mi, jako konzumentovi tohoto piva vůbec nelíbí, ale co mohu dělat, jsem jen jeden konzument a vedení to asi vidí zcela jinak.Osobně doufám, že by se vedení mělo věnovat zakazníkům a chodu pivovaru, než hrát golf a tvrdit, jak je to OK.Jinak nabývám dojmu, že celá taškařice s ostatními pivovary ve skupině neskočí jinak, než prodejem celé skupiny, jinému hráči.To možná předbíhám, ale počkejme si 2-3 roky.Mezitím to snad Klášter vydrží.
DEJ BŮH ŠTĚSTÍ

Malakin

úterý, 6. říjen 2009
15:56

Malakin

to Honza Kočka: Ono ani tak nejde o rušení některých značek, ale spíš o to, že se z těchto značek postupně stávají europatoky. U těch speciálů to ještě tak znatelné není, ale desítky a jedenáctky jdou komplet do háje. Těmto manažerům jde skutečně jen a pouze o peníze a nějaký "návrat k tradici" je jim u prd...

jiri.kana

středa, 7. říjen 2009
08:11

jiri.kana

to Malakin: Dovolil bych si nesouhlasit. Desítka a jedenáctka z Protivína nejsou žádné europatoky. Na druhou stranu, kéž by to byly aspoň europatoky, aby se to dalo vypít na žízeň...

Honza Svetpiva.cz

úterý, 6. říjen 2009
15:39

Honza Světpiva.cz

celou "taskarici" porada cesky pivni festival, ktery stoji za akci v Letnanech. A ze se chovaji tak, jak se ted ukazuje, muselo byt kazdemu jasne. Nebo snad nekdo cekal, ze nachaji vsechna sva piva, budou je vsechna propagovat, pripadne navari nejaky jiny doplnek?

Malakin

úterý, 6. říjen 2009
11:09

Malakin

to tchoř: Vidím to podobně, ale vůbec se tomu nedivím. Ve vedení KBT jsou přeci jen bývalí manažeři Prazdroje a to mluví za vše.

Michal Šaman

sobota, 18. duben 2009
14:47

Dobrý den
Rád bych se zeptal, zda pivovarnická společnost K Brewery Group, a. s. je česká splečnost, nebo jestli se jedná o zahraniční firmu.
Děkuji za odpověď

Petr

úterý, 6. říjen 2009
18:08

Petr

to Luděk: Co třeba pan Tykač ? To je známá firma. Jinak Radil tam má, jak sám tvrdil, jen 9%.Jen pro info, Lobkowicz Premium jsem pil, zase tak špatné není spíš naopak. Vaří se v Protívíně. Prý z důvodů kapacity ve V. Chlumci a také snad proto, že tak mají potíže s dostatkem vody.

Info

  • 731635199(kontaktpromédia)

  • Pivovary Lobkowicz, a.s.
    Hvězdova 1716/2b
    140 78 Praha 4
    http://www.kbrewery.cz

Napište pivovaru